Valoda: LV RU EN   Valūta: EUR USD LVL
Sludinājuma nr: 207063    Sludinājuma internet adrese: autonet.lv/207063

> Transports > Auto remonts, servisi > Auto elektrība, remonts un regulēšana - Pārdod

Cena 150 EUR

Profesionāla diagnostikas un kodēšanas iekārta OBD2. Profesionāla diagnostikas un kodēšanas iekārta BMW, Mini, Mercedes, Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Toyota, Lexus, Renault, Porsche automšīnam, atkarībā no markas, no 1996-2001 izlaišanas gadiem līdz 2019. gadam. Bezvadu pieslēgšanas veids ar jebkuru ierīce ar operētājsistēm Android vai iOS.

Izmantojot profesionālo bezvadu skeneri un speciālu programmu (māksas versiju), ir iespējams nolasīt kļūdas lielākajā daļā galveno bloku: dzinējs, automātiskā pārnesumkārba, klimata kontrole, multimediju sistēma, ABS bremžu sistēma, DSC stabilizācijas sistēma, Airbag drošības spilvens un tā tālāk. Papildus diagnostikai - kļūdu lasīšanai un dzēšanai, programmai ir iespēja noskaidrot, kādas funkcijas ir pieejamas konkrēta savienota auto kodēšanai un kādi parametri pašlaik ir instalēti. Visus pieejamos parametrus var mainīt.

Ir iespējams arī īrēt skeneri. Noteikumi pēc zemāk redzamajā linkā.
https://hidplanet.lv/index.php/lv/diagnostika-obd/profesionalais-skeneris

Šī skenera izmantošanas priekšrocības ar īpašu programmu:
- Šo rīku var izmantot ikviens, bez apmācības vai obligātas pieredzes diagnostikā un kodēšanā. Nevar kaitēt automašīnai, jo programma sniedz pilnīgu aprakstu par funkciju, kuru var mainīt. Turklāt pirms katras kodēšanas tiek veikta datu saglabāšana, un jebkurā laikā var atgriezties pie sākotnējiem parametriem.
- Diagnostika tiek veikta visiem automašīnas elektroniskajiem komponentiem, un kļūdas tiek parādītas ne tikai kodu veidā, bet arī ar atšifrēšanu.
- Nav nepieciešama sarežģīta un mulsinoša specializētās programmatūras instalēšana datorā, meklējot aprīkojumu, lai izveidotu savienojumu ar automašīnu, ja, piemēram, BMW markai, atkarībā no ražošanas gada, ir vajadzīgas dažādas OPPS, GT1, ICOM, ENET, DCAN, K + DCAN ierīces. Un joprojām, pat pēc sarežģītas iestatīšanas beigām, ir jāveic ilgs un garlaicīgs kodēšanas parametru pētījums, pēc kura jāveic liels skaits skaidri pārbaudītu, konsekventu darbību. Ja kaut kur pieļaujat kļūdu, jūs varat “pazaudēt” vienu vai otru elektronisko bloku, pēc kura to vajadzēs nomainīt vai sazināties ar speciālistiem, lai to “paceltu”, kurie, savukārt, “mīl” neveiksmīgos kodētājus un “dod mācību” ar lielām remonta izmaksām.

Turklāt programma ļauj redzēt datus par reālo nobraukumu, kopējo braucienu skaitu kopš automašīnas darbības sākuma, kā arī to, vai 3 galveno elektronisko bloku VIN-koda dati sakrīt. Var redzēt šī gada nobraukumu. Tā kā nobraukums dažādos blokos nav ierakstīts uzreiz, Jūs varat redzēt atšķirību starp minimālo reģistrēto vērtību un maksimālo, un, ja starpība ir ļoti liela, vai arī maksimālais nobraukums ir daudz lielāks nekā tas, kas redzams uz paneļa, varat izdarīt nepārprotamu secinājumu par savīto skaitītāju.

Atsevišķu transportlīdzekļu parametru kodēšana, piemēram, izmantojot BMW marku.

- atiestatīt apkopes intervālus
- stikla tīrītāju parametri
- izslēgt lukturu mazgātāju
- atbloķēt video braukšanas laikā
- reakcijas parametri mašīnas atvēršanai/aizvēršana i
- izslēgt start/stop funkciju
- izslēgt drošības jostas brīdinājuma
- akumulatora reģistrācija pēc nomaiņas, iepriekšējo akumulatora datu nolasīšana, kada nobraukuma tika uzstādīts
- makrodaļiņu filtra (DPF) piespiedu reģenerācija un stāvokļa pārbaude
- katalizatora (NOX) reģenerācijas piespiedu aktivizēšana un stāvokļa pārbaude
- automātiskas ātrumkārbas pielāgojumu stāvokļa manuāla pārbaude
- pagrieziena indikatora mirgošanas skaits ar vieglu slēdža pieskārienu: viens, trīs, piecas reizes
- Pēc LED uzstādīšanas atspējojiet brīdinājumu par izdegtām lampām (katru atsevišķi)
- mirgošanas aktivizēšana ar tālu biksenonu un halogēnu kopā (pēc noklusējuma iedegas tikai halogēns)
- ieslēgt/izslēgt miglas lukturus mirgojot vai ieslēdzot tālo gaismu
un tā tālāk.

Cena noradīta par bezvadu iekārtu. Vairāk informācijas un bildes ar skenera darbību, mājas lapā https://hidplanet.lv/index.php/lv/diagnostika-obd/profesionalais-skeneris
Kontaktinformācija:
Hidplanet
Telefons: 26544000      E-pasts:      Internetā: https://hidplanet.lv/index.php/lv/diagnostika-obd/profesionalais-skeneris
Reģions: Rīga > Rīga

Publicēts: 2024-05-14 09:13 līdz 2024-07-13
Sludinājumu apskatījuši: 17713   REKlāma internetā
Ievieto reklāmu / sludinājums. Pērc, pārdod.
www.rek.lv